Bookmaker Bet365.gr The best odds.

  • *YENİ GYMlastics Practical  Pilates çalışmalarından vücut geliştirme antrenmanlarına kadar herkese uygun. Her yaştan sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı. 1 TURUNCU DİRENÇ BANDI 140cm
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Practical Power Devrimsel antrenmanlara hazır olun.Güç ve dayanıklılık çalışmaları için ideal !. Her yaştan ileri seviyedeki sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı.
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Power Pro Muay-Thai, Boks, Vücut Geliştirme, ve profesyonel seviyede diğer sporlarla uğraşan sporcular için. Kaslarınızı gerçekten zorlanmak istiyorsanız sizin için ideal sistem budur. Profesyoneller, kulüpler,
    Devamını Oku

GYMlastics Nedir?

Bugüne kadar sahip olduğunuz en iyi egzersiz aleti!

Gymlastics, yüksek kalitede lateks direnç bantlarından oluşan komple bir egzersiz setidir. 1990'ı yılların ortasından bu yana tüm dünyada beğenilerek kullanılan direnç bantlarından geliştirilmiş ve amatörden profesyoneller kadar herkese uygun çalışmalar geliştirilmiştir. GYMlastics, binlerce Lira ederinde ağır ve taşınamaz spor aletlerine karşı uygun fiyatlı ve günlük yanınızda taşınabilen alternatiftir..

 

 

GYMlastics Kilit Bağlantı Sistemi

AKICI, YUMUŞAK DİRENÇ
Direnç bantlarının geliştirilmesi sırasında kullanılan malzemeler son derece sağlam, ve akıcı bir direnç sağlamaktadır. Elastik tüpleri son derece dirençli ve esnek, aynı zamanda kullandığınız renge göre farklı seviyelerde sürekli direnç sağlamaktadır.

Saklamak ya da kullanmak için mekan arama zahmetinden kurtuluyorsunuz. Hafif yapısı ile kolay taşınabilir ve herhangi bir mekanda kullanmaya başlayabilirsiniz.!

Renklere göre ayrılmış, her biri farklı kalınlıklarda olan elastik tüpler sistemimizin kalbini oluşturuyor. 2 kiloluk ağırlıktaki bir bant ya da kombine ederek elde edebileceğiniz 110 kiloya varan direnç ile her seviyede antremanlar için mükemmel bir alettir. Mükemmel sonucu alabileceğiniz her seviyede !

Hızlı bağlantı sistemi ile her GYMlastics direnç bandının iki ucunda bulunan kilitleri el tutacağı ya da bilekliklere kolayca takarak en etkili ve güvenli şekilde 120 farklı seviyeye kadar antremanınızı yapabilirsiniz.

 

Liveexercise.com LogoEvde çalışmak için mükemmel antremanlar  - BEDAVA!
Hem internet üzerinden hem de GYMlastics setleri ile alabileceğiniz DVD setleri ve antreman kitapçığından yararlanarak kendinize en uygun mükemmel antremanları yapabilirsiniz. Sık sık yenilenen antremanlar ve yeni hareketler gelişiminizi hızlandıracak ve çok daha eğlenceli hale getirecek. Kısa zamanda sonuç alacağınız antremanlarımız ileri zamanlarda formunuzu korumanıza da yardımcı olacaktır..

Hedefiniz ne olursa olsun! Mutlaka size uygun çok sayıda egzersizimiz hazır. Vücut geliştirme, uzakdoğu sporları, pilates, fitness, form koruma, pliyometrik, futbol, basketbol, tenis, çocuk ve gençlere yönelik çalışmalar hepsi var. İleri yaştaki sporseverler ya da sakatlık sonrası rehabilitasyon amaçlı çalışmalar için uygun, mükemmel bir GYMlastics seti mutlaka vardır. Son derece kolay, sadece kendinize uygun olanı seçin, antremanlarınızı aksatmayın, Bir üst seviyeye ya da farklı modellere dilediğiniz zaman geçin.

 

İlkel modeller ve eski jenerasyon direnç bandı sistemleri sadece
tek bir direnç seviyesinde egzersiz yapmanızı sağlar.
GYMlastics bantlarının her birinde bulunan çelik
bağlantıları elcik ya da bilekliklere bağlayarak
farklı ağırlıkları kombine edebilirsiniz.

 

GYMlastics'in ayarlanabilir elastik direnç seviyeleri bu sistemi, diğer tüm kas geliştirme istasyonları ve diğer direnç ürünlerinden ayıran gerçek bir avantajdır. Her biri ~140cm uzunluğundaki GYMlastics direnç bantlarının her iki ucunda kilitli çelik bağlantılar bulunmaktadır.
Bu eşsiz özellik her kas grubu için en etkili direnci yaratacak bant kombinasyonlarını hızla bağlamanıza yardımcı olur.
GYMlastics direnç bantları tek ya da çoklu bağlanarak kullanılabilir. 

Elastik direnç bantları: Her bant 140 cm uzunluğunda ve değişik direnç seviyeleri oluşturmak için gerilimi ağırlaştıran farklı kalınlıktadır.. 

 

Her direnç bandı 140 cm uzunluğundadır.

 

Aşağıdaki fotoğraflarda tek direnç bandı ya da birçok direnç bandının elciğe bağlantı şekli görülmekte:

 

Tek bir direnç bandından:      Aynı anda birçok bağlantıya:

 

 

 

 

Nasıl Çalışır?

NEDEN, pratik ve taşınabilir sistemimiz piyasada bulunan tüm ürünlerden daha etkili?

Yanıt, mükemmel tasarlanmış sistemimizin altında yatıyor:  GYMlastics'in bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu ve tasarımı, çok ölçekli ve çok kullanışlı bir kas çalıştırma makinesinin oluşturulmasına olanak tanıdı. GYMlastics direnç bantlarını en iyi salon ve ev çalışma istasyonlarına rakip yapan etkenlerden ikisi basit ama etkili iki tasarımı keşfedin: 

 

  KAPI BAĞLANTI APARATI   KİLİTLİ HIZLI BAĞLANTI  
 

Bu şaşırtıcı, küçük aparat sayesinde tüm çalışmalarınızı hemen her yerde yapmanızı olanaklı kılıyor. Ankrajı kapının üst alt ya da yan kenarına sıkıştırıp dilediğiniz açı ve yükseklikte sabitleyin. İç kısmında bulunan neopren tabaka bantlarınızın aşınmasını engeller, velcro ağ yapısıyla dokunmuş materyal yüksek ağırlıklara ve gerilimlere dayanıklıdır.

GYMlastics Kapı Bağlantı Aparatı

 

 

İyi tasarlanmamış direç bantlarının üzerinde bulunan sabit tutamaçların aksine GYMlastics modülerdir. Her bir bantın üzerinde bulunan sağlam karabinalar ve çift kat sonlandırılmış direnç bandı uçları antremanlarınızı güvenle yapmanızı sağlar. Bu kilit sistemi direnç bantlarımızı olağanüstü sağlam bağlantılı ve güvenilir kılmaktadır.

GYMlastics Kilitli Hızlı Bağlantı

GYMlastics Kapı Bağlantı Aparatı

Kapı bağlantı aparatı size GYMlastics direnç lastiklerinizi herhangi bir yerde kilitli ve sağlam bir kapıya takabilmenizi sağlar. Bu basit ancak egzersizleriniz için önemli aparat sayesinde muhteşem GYMlastics egzersizlerinizi yapabilirsiniz..

 

 

 

 

Çok noktalı kapı bağlantı aparatı - İlk tasarlanan modellerde bir miktar bez kayış ve denizde kullanılan köpük makarnalardan (elbette prototip modeller) tutun ağır, metal  malzemelere kadar birçok tasarımı değerlendirdik. Şu anda kullanılan kapı bağlantı aparatı  artık hemen her benzeri üründe bir standart haline geldi. Elbette ki size tavsiyemiz, orjinal ve en sağlamı olanını, yani GYMlastics paketinden çıkan aparatınızı kullanmanızdır.

 

 

 

 

 

 

GYMlastics kapı bağlantı aparatı  yaklaşık 37 santimetre uzunluğunda ve çok katmanlı örülmüş naylon kayış, yumuşak köpük neopren ve merkezinde sağlam plastik bir halkadan oluşmaktadır. Kapı bağlantısı kapıya ya da lastiklerinize zarar vermez ve güvenli şekilde bağlantı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır!  Kapı bağlantı aparatına, çelik karabina kilitleriyle mükemmel tasarlanmış GYMlastics direnç bantları ve elcikleri bağladığınız anda benzersiz bir ev egzersiz sistemi oluşturmuş oluyorsunuz.

 

 

GYMlastics kapı bağlantısının üstten ve yandan görünüşleri:

 

 

 

GYMlastics direnç bantlarınızın kapıya güvenli şekilde bağlantısı:

 

Adım 1: Kapıyı açın

 

 

Adım 2: Kapı bağlantısının yuvarlak sert kısmı kapının arkasında kalacak şekilde üzerinden-altından ya da menteşelerin olduğu kenardan sabitleyin. En sağlam yöntem kapının kapandığı tarafında bulunmanız ve bağlantı aparatının topuzunun diğer tarafta kalmasıdır..

 

 

Adım 3: Kapıyı mutlaka kilitleyin (Egzersiz sırasında birisi kapıyı açabilir). Bağlantı aparatının sizin tarafınızda kalan halka şeklindeki kısmını açın.

Door Anchor Setup Step 3

 

 

Adım 4: GYMlastics bant ya da bantlarınızı halka şeklindeki kısımdan geçirin.

Door Anchor Setup Step 4

 

 

İlkel modeller ve eski jenerasyon direnç bandı sistemleri sadece
tek bir direnç seviyesinde egzersiz yapmanızı sağlar.
GYMlastics bantlarının her birinde bulunan çelik
bağlantıları elcik ya da bilekliklere bağlayarak
farklı ağırlıkları kombine edebilirsiniz.

 

Kilitli Hızlı Bağlantı Sistemi

GYMlastics'in ayarlanabilir elastik direnç seviyeleri, bu sistemi diğer tüm kas geliştirme istasyonları ve diğer direnç ürünlerinden ayıran gerçek bir avantajdır. Her biri ~140cm ve ~80cm uzunluğundaki GYMlastics direnç bantlarının her iki ucunda kilitli çelik bağlantılar bulunmaktadır. Bağlantılar taklit ürünlerdeki gibi ucuz ve kalitesiz, güven vermeyen malzemeden değil, Çelik, sağlam ve üzerine binebilecek yükten çok daha fazlasına dayanabilecek karabinalardır.

Bu eşsiz özellik her kas grubu için en etkili direnci yaratacak bant kombinasyonlarını hızla bağlamanıza yardımcı olur.
GYMlastics direnç bantları tek ya da çoklu bağlanarak kullanılabilir. 

Elastik direnç bantları: Her bant 140cm veya 80cm uzunluğunda ve değişik direnç seviyeleri oluşturmak için gerilimi ağırlaştıran farklı kalınlıktadır.. 

 

Her direnç bandı 140 cm uzunluğundadır.

 

Aşağıdaki fotoğraflarda tek direnç bandı ya da birçok direnç bandının elciğe bağlantı şekli görülmekte:

 

Tek bir direnç bandından:      Aynı anda birçok bağlantıya:

 

Pakette Neler Var

Tüm GYMlastics direnç bandı egzersiz sistemleri iyi tasarlanmış ve kaliteli bileşenlerden oluşmaktadır:

Ürünlerimiz en yüksek kalitede sıvı Malezya kauçuğundan elde edilen latex materyalden üretilmektedir. Kalitesi daha düşük olan ürünler bir tüp halinde çekilmektedir. Ancak GYMlastics ürünleri daldırma metodu ile üretilmekte ve çok katmanlı olarak ısıl işlemle sonlandırılmaktadır. Böylece daha sağlam, daha elastik, daha  doğrusal güç üreten özellikleri estetik bir görünüm altında kazanmaktadır.

 

Çelik karabina kilitler – Direnç bantlarımızı tamamlamak için hızlı takma-sökmeya yardımcı olan çelik karbinalar kullanıyoruz. Alüminyum karabinalar kombine çalışmalarda belirli bir gerilime kadar dayanabildiklerinden tercihimiz çok daha sağlam ve güvenli olan kilitli çelik karabinalardan yana oldu. Her direnç bandının her iki ucunda kilitli çelik karabinalar bulunmaktadır..

 

 

 

 

Resistance Bands Handles

 

 

Ağır yük elcikleri – Çok sağlam ve dayanıklı naylon gövdeden oluşan elcikler dış kısımları yumuşak neopren kaplama ile gelmektedir.

GYMlastics direnç bandı ile yapacağınız egzersizlerinizde her seviyede ağırlığa dayanıklı ve ergonomiktir.

Tüm elcikler diğer elciklere göre daha geniş tasarlandı. Birden fazla direnç bandı takılabilmek üzere çelik halkanın çapı genişletildi ve aynı anda kombine ağırlık çalışmalarını kolaylaştırdı..

 

 

 

 

Dayanıklı bileklikler – Neopren katman ile yastıklanmış bileklikler uzunluk ve genişlik olarak genel kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Velcro bantlar, bilekliklerin antrenman sırasında güvenle kilitli kalmasını sağlar. Takılıp çıkartılmaları da son derece kolaydır..

Bileklikler hem ayak hem de el bileklerine takılabilmekte, endüstri standartlarının iki katı uzunluk ve çapa sahiptir. Böylece daha güvenli ve rahat kullanım sağlar. Ar-Ge çalışmaları sırasında daha uzun bilekliklerin özellikle üst beden çalışmalarında daha konforlu olduğu, yerinde daha fazla sabit kaldığı, aynı zamanda alt beden çalışmalarında gereken sağlamlığı sağladığı tespit edilip tasarımı geliştirildi. Elciklerde olduğu gibi bilekliklerde de çelik halkalar gerektiğinde birden fazla direnç bandı takılmasına olanak sağlar..

 

 

 

Kapı Ankrajı – Kapı ankrajı yeni tasarımı sayesinde kapının üst alt ve yan kısımlarına dilediğiniz yükseklikte sabitlenebilmektedir.

GYMlastics egzersiz sisteminin en önemli aparatlarından birisi olan bu harika, küçük kapı ankrajı aklınıza bile gelmeyecek kadar fazla antreman yöntemlerine olanak sağlarken kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeyecek yapıdadır. .

 

 

 

 

 

Antreman Kitapçığı – 140 çalışma yöntemi ve kendi geliştirdiğiniz hareketleri not alabileceğiniz antreman kitapçığını hem GYMlastics direnç bandı paketinde hem de web sitesinden PDF formatında bulabilirsiniz.

Tüm egzersizler detaylı ve anlaşılır şekilde fotoğraflarla açıklanmaktadır. Ayrıca hazır antreman paketleri size amaca yönelik hangi antremanları yapabileceğiniz konusunda yardımcı olacaktır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taşıma çantası – Standart GYMlastics direnç bandı egzersiz sistemleri tüm sahiplerine aksesuarları ile çok sağlam ve her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir çanta ile gelecek.

Çok sağlam dikişleri, üst kısmında velcro yapışkan bant ile kapatılan çanta, son derece sağlam malzemeden yapılmıştır..

Tüm GYMlastics direnç bandı egzersiz sisteminizi çantasına koyduğunuz zaman iki ayakkabıdan daha az yer kaplayacaktır!

 

 

 

 

Faydaları Nedir ?

GYMlastics Egzersiz Sisteminin Faydaları

 

1. Daha estetik vücut, hızlı yakılan yağlar, sağlam bir kas ve iskelet sistemi !

GYMlastics direnç bantlarında kullanılan kademeli direnç seviyeleri uzun yıllardan bu yana tıp alanında tedavi amaçlı kullanılan ürünlerin özelliklerini ve fazlasını sunmaktadır. Fiziksel tedavi ve gelişim için terapistlerin kullandığı direnç bantları sporcular ve hastalar için son derece faydalı olmuş, kas sistemleri gelişmiş ve dayanıklılığı artmıştır.
Elastik direnç bantları ile yapılan egzersizler doğrudan kaslar tarafından algılanmakta ve anında karşılık vermektedir.
Milyonlarca insan bugüne kadar her türden direnç bandı ile çalışarak ideal kilolarında kalarak, daha güçlü hatta, daha dayanıklı oldular. Hatta GYMlastics egzersiz sisteminin sunduğu kombine ağırlık çalışmalarını antremanlarına düzenli ve yoğun şekilde katarak ciddi miktarda  sağlıklı kas gelişimi sağlama imkanına kavuştular.

"Harika, Müthiş!"


GYMlastics egzersiz sistemlerini tanıtımlar profesyonelden amatöre birçok sporcuya gösterdiğimiz zaman, setlere şöyle bir bakıp karşılarında çelik kablolar ve demir ağırlıklar göremedikleri için isteksiz bir deneme yapmaya razı oluyorlardı. Oldukça iddialı sporcular için 4 direnç bandını kombine edip bir biceps-curl hareketi denettiğimizde sonuç büyük bir şaşkınlıkla, abartısız tamamının ağzından hayret dolu kelimeler dökülüyordu: "Vay,işte bu müthiş bir şey!". Ve istisnasız hepsi antrenmanlarını direnç bandı sistemleri ile devam ettirmek istediklerini belirttiler.

Elastik direnç bantları ilk bakışta serbest ağırlıkların hissini vermeyecekmiş gibi görünür. Fakat tek bir denemede bile en tutucu sporcun bile fikrini değiştirmektedir.
Sadece tek bir kez denemeniz yeterli, bu güne dek denemesi şaşkınlıkla sonuçlanmayan tek bir meraklı bile görmedik. Bilinen tüm spor aletlerinden ve serbest ağırlıklardan çok daha farklı ve çok daha fazla çalışma yapmaya imkan tanıyan bu sistem kesinlikle kullanan kişiler için vazgeçilmez oluyor!

Ohio eyaletinde gerçekleştirilen Dünya'nın en meşhur gösterilerinden birisi ve en büyük fitness fuarı olan Arnold Classic 2002'de direnç bantlarının yeterli güç vermeyeceğini düşünen yaklaşık 1000 kişiden sadece 30 tanesi 4 bant kombinasyonu ile 30 biceps-curl hareketini tamamlayabildi. Amatörden profesyonele herkes direnç bantlarının muhteşem gösterisi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Tabi bu şaşkınlık hemen orada birer set sahibi olmalarını engellemedi :)

 

2. Eklemler için faydalı ! Zorlamıyor, işlerini kolaylaştırıyor:

Shoulder JointÖzellikle profesyonel atletlerin antrenmanlarına hızla direnç bandı çalışmalarını katmalarının en başında gelen neden eklemlerinde ağrı ve sakatlık riski yaratmadan son derece etkili çalışmalar yapabilmeleri..

Daha önceden serbest ağırlıklarla çalıştınız mı ? Özellikle ağır bench-press ve shoulder-press hareketlerinde ağırlık arttıkça fazlalaşan eklem ağrılarını mutlaka hissetmişsinizdir. ARTIK BİTTİ!
Artık hayatınızda hissedebileceğiniz en mükemmel kas çalışmalarını alışageldik eklem ağrılarından kurtulmuş olarak yapabileceksiniz.

Serbest ağırlıkların aksine elastik dirençler momentum etkisine neden OLMAZ!
Sportif sakatlanmaların çoğuna momentum neden olmaktadır - ağırlıklar harekete devam eder, ancak bağ dokular ve tendonlar etmez.

Direnç bantlarında, serbest ağırlıkların aksine direncin sıfırlandığı bir an yoktur. Sürekli hissedilen direnç eklem ve kasları sakatlık riski olmadan çalışmaktadır.


3. Uygun Fiyat

GYMlastics fiyatları ile aynı ağırlığı sağlayabilecek bir ağırlık setinin fiyatını karşılaştırın, üstelik onlarca dambıl ile yapamayacağınız hareketleri GYMlastics ile yapabiliyorsunuz.
GYMlastics ile yapabileceğiniz tüm teknikleri barındıran bir antreman istasyonu henüz icat edilmedi. Sınırsız hareketten, sadece el kitabınızdaki 140 temel hareketi çalışabileceğiniz birkaç istasyonun fiyatları ortalama bir araba fiyatına gelecektir.

Fiyatına göre faydası çok yüksek olan GYMlastics ile diğer aletlere göre hepsinden çok daha az para verip hepsinden çok daha fazla egzersiz imkanı elde edeceksiniz.

Kısacası: Az paraya çok spor, çok sağlık. 


4. Fısıltı sessizliğinde

Egzersiz aletlerindeki çarpan, sürtünen, titreyen, binbir türlü gürültü çıkartarak etrafı rahatsız eden, dikkatinizi dağıtan seslerden herkes şikayetçidir..

GYMlastics ise temiz ve sessiz antremanlar yapmanızı sağlar. Çalışmalarınız sırasında hiç ses çıkartmaz, tek duyacağınız ses, kendi nefesiniz ve sesiniz olacak.


5. Kullanımı Son Derece Kolay

GYMlastics, bir egzersiz aletinin en basitleştirilmiş halidir. Nasıl kullanıldığını anlamak için bir Charles Atlas, Arnold Schwarzenegger ya da doktora sahibi olmanız gerekmiyor. 7'den 77'ye kadar herkesin kolayca ve keyifle kullanabileceği basitlikte.

Herhangi bir karmaşık tarif ve ayarlama gerekmediği için çantasından çıkartıp dakikalar içinde çalışmaya başlayabilirsiniz.


6. Başarınız için birçok faydalı kaynak ile gelir.

Tüm setlerimiz 140 temel egzersiz kılavuzu ile birlikte gelmekte.

Ancak çok daha fazlası da var:


Birçok insan için takip ederek, seyrederek antreman yapmak çok daha kolay gelir. Çok sık güncellenecek olan egzersizler sayfamızdan asla sıkılmayacağınız, eğlenceli ve her seviyeye her yaşa göre antrenmanlar yayınlanacaktır.

Hedefinize göre, çoğu fiziki ve performans seviyesine uygun egzersizler bulabilirsiniz.

İster evde, ofiste, otelde ya da parklarda çalışın isterseniz vücut geliştirme, pilates, kickboks, karın kasları, atletik antrenman çalışmaları yapın. Hepsine uygun bir görsel bulabileceksiniz.

Artık her an ulaşabileceğiniz, kişisel fitness çalıştırıcınız yanıbaşınızda.


7. Her Yere Taşınabilir !

GYMlastics, tüm çalışma istasyonları ve serbest ağırlıklara karşı !

İşte rakiplerinin tümünü bir hamlede safdışı bırakan darbe : "Her Yerde Yanınızda !"

Hayatınızın en etkili, inanılmaz antrenmanları- HER YERDE !
Artık hiç bir egzersiz çalışmanızı kaçırmayacaksınız. Bu güne dek yaptığınız en verimli çalışmayı düşünün. Artık o çalışmanızı her yerde her zaman yapabileceksiniz. Hiç abartmıyoruz, fotoğraf galerisine baktığınızda her yaş ve cinsiyetten, her fizik kondisyon seviyesinde insanın nerelerde egzersiz yaptığını görebileceksiniz.


8.  Artık antrenmanlarınızı ve mükemmel bir vücuda kavuşmayı ertelemek için bahaneniz kalmadı.

STOKLARIMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞTIR

DEĞERLİ SPORSEVER DOSTLARIMIZ.

1. KALİTE KAUÇUK ÜRETİCİLERİNİN BİR SÜREDİR HAM MADDE TEDARİK EDEMEMESİNDEN DOLAYI ALMANYA FABRİKASINDA ÜRETİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

PRENSİPLERİMİZ GEREĞİNCE UCUZ ÇİN MALLARINI SATMADIĞIMIZDAN DOLAYI SATIŞLARIMIZA BİR SONRAKİ TEDARİK SÜRECİNE KADAR ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIR.

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA

Full premium Hi-quality Templates for CMS

Блогът Web EKM Blog очаквайте скоро..