Bookmaker Bet365.gr The best odds.

  • *YENİ GYMlastics Practical  Pilates çalışmalarından vücut geliştirme antrenmanlarına kadar herkese uygun. Her yaştan sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı. 1 TURUNCU DİRENÇ BANDI 140cm
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Practical Power Devrimsel antrenmanlara hazır olun.Güç ve dayanıklılık çalışmaları için ideal !. Her yaştan ileri seviyedeki sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı.
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Power Pro Muay-Thai, Boks, Vücut Geliştirme, ve profesyonel seviyede diğer sporlarla uğraşan sporcular için. Kaslarınızı gerçekten zorlanmak istiyorsanız sizin için ideal sistem budur. Profesyoneller, kulüpler,
    Devamını Oku

GYMlastics Nedir?

Bugüne kadar sahip olduğunuz en iyi egzersiz aleti!

Gymlastics, yüksek kalitede lateks direnç bantlarından oluşan komple bir egzersiz setidir. 1990'ı yılların ortasından bu yana tüm dünyada beğenilerek kullanılan direnç bantlarından geliştirilmiş ve amatörden profesyoneller kadar herkese uygun çalışmalar geliştirilmiştir. GYMlastics, binlerce Lira ederinde ağır ve taşınamaz spor aletlerine karşı uygun fiyatlı ve günlük yanınızda taşınabilen alternatiftir..

 

 

GYMlastics Kilit Bağlantı Sistemi

AKICI, YUMUŞAK DİRENÇ
Direnç bantlarının geliştirilmesi sırasında kullanılan malzemeler son derece sağlam, ve akıcı bir direnç sağlamaktadır. Elastik tüpleri son derece dirençli ve esnek, aynı zamanda kullandığınız renge göre farklı seviyelerde sürekli direnç sağlamaktadır.

Saklamak ya da kullanmak için mekan arama zahmetinden kurtuluyorsunuz. Hafif yapısı ile kolay taşınabilir ve herhangi bir mekanda kullanmaya başlayabilirsiniz.!

Renklere göre ayrılmış, her biri farklı kalınlıklarda olan elastik tüpler sistemimizin kalbini oluşturuyor. 2 kiloluk ağırlıktaki bir bant ya da kombine ederek elde edebileceğiniz 110 kiloya varan direnç ile her seviyede antremanlar için mükemmel bir alettir. Mükemmel sonucu alabileceğiniz her seviyede !

Hızlı bağlantı sistemi ile her GYMlastics direnç bandının iki ucunda bulunan kilitleri el tutacağı ya da bilekliklere kolayca takarak en etkili ve güvenli şekilde 120 farklı seviyeye kadar antremanınızı yapabilirsiniz.

 

Liveexercise.com LogoEvde çalışmak için mükemmel antremanlar  - BEDAVA!
Hem internet üzerinden hem de GYMlastics setleri ile alabileceğiniz DVD setleri ve antreman kitapçığından yararlanarak kendinize en uygun mükemmel antremanları yapabilirsiniz. Sık sık yenilenen antremanlar ve yeni hareketler gelişiminizi hızlandıracak ve çok daha eğlenceli hale getirecek. Kısa zamanda sonuç alacağınız antremanlarımız ileri zamanlarda formunuzu korumanıza da yardımcı olacaktır..

Hedefiniz ne olursa olsun! Mutlaka size uygun çok sayıda egzersizimiz hazır. Vücut geliştirme, uzakdoğu sporları, pilates, fitness, form koruma, pliyometrik, futbol, basketbol, tenis, çocuk ve gençlere yönelik çalışmalar hepsi var. İleri yaştaki sporseverler ya da sakatlık sonrası rehabilitasyon amaçlı çalışmalar için uygun, mükemmel bir GYMlastics seti mutlaka vardır. Son derece kolay, sadece kendinize uygun olanı seçin, antremanlarınızı aksatmayın, Bir üst seviyeye ya da farklı modellere dilediğiniz zaman geçin.

 

İlkel modeller ve eski jenerasyon direnç bandı sistemleri sadece
tek bir direnç seviyesinde egzersiz yapmanızı sağlar.
GYMlastics bantlarının her birinde bulunan çelik
bağlantıları elcik ya da bilekliklere bağlayarak
farklı ağırlıkları kombine edebilirsiniz.

 

GYMlastics'in ayarlanabilir elastik direnç seviyeleri bu sistemi, diğer tüm kas geliştirme istasyonları ve diğer direnç ürünlerinden ayıran gerçek bir avantajdır. Her biri ~140cm uzunluğundaki GYMlastics direnç bantlarının her iki ucunda kilitli çelik bağlantılar bulunmaktadır.
Bu eşsiz özellik her kas grubu için en etkili direnci yaratacak bant kombinasyonlarını hızla bağlamanıza yardımcı olur.
GYMlastics direnç bantları tek ya da çoklu bağlanarak kullanılabilir. 

Elastik direnç bantları: Her bant 140 cm uzunluğunda ve değişik direnç seviyeleri oluşturmak için gerilimi ağırlaştıran farklı kalınlıktadır.. 

 

Her direnç bandı 140 cm uzunluğundadır.

 

Aşağıdaki fotoğraflarda tek direnç bandı ya da birçok direnç bandının elciğe bağlantı şekli görülmekte:

 

Tek bir direnç bandından:      Aynı anda birçok bağlantıya:

 

 

 

 

STOKLARIMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞTIR

DEĞERLİ SPORSEVER DOSTLARIMIZ.

1. KALİTE KAUÇUK ÜRETİCİLERİNİN BİR SÜREDİR HAM MADDE TEDARİK EDEMEMESİNDEN DOLAYI ALMANYA FABRİKASINDA ÜRETİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

PRENSİPLERİMİZ GEREĞİNCE UCUZ ÇİN MALLARINI SATMADIĞIMIZDAN DOLAYI SATIŞLARIMIZA BİR SONRAKİ TEDARİK SÜRECİNE KADAR ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIR.

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA

Full premium Hi-quality Templates for CMS

Блогът Web EKM Blog очаквайте скоро..