Bookmaker Bet365.gr The best odds.

  • *YENİ GYMlastics Practical  Pilates çalışmalarından vücut geliştirme antrenmanlarına kadar herkese uygun. Her yaştan sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı. 1 TURUNCU DİRENÇ BANDI 140cm
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Practical Power Devrimsel antrenmanlara hazır olun.Güç ve dayanıklılık çalışmaları için ideal !. Her yaştan ileri seviyedeki sporseverin her yerde kullanabileceği en pratik kas geliştirme-yağ yakma ekipmanı.
    Devamını Oku
  • *YENİ GYMlastics Power Pro Muay-Thai, Boks, Vücut Geliştirme, ve profesyonel seviyede diğer sporlarla uğraşan sporcular için. Kaslarınızı gerçekten zorlanmak istiyorsanız sizin için ideal sistem budur. Profesyoneller, kulüpler,
    Devamını Oku

Pakette Neler Var

Tüm GYMlastics direnç bandı egzersiz sistemleri iyi tasarlanmış ve kaliteli bileşenlerden oluşmaktadır:

Ürünlerimiz en yüksek kalitede sıvı Malezya kauçuğundan elde edilen latex materyalden üretilmektedir. Kalitesi daha düşük olan ürünler bir tüp halinde çekilmektedir. Ancak GYMlastics ürünleri daldırma metodu ile üretilmekte ve çok katmanlı olarak ısıl işlemle sonlandırılmaktadır. Böylece daha sağlam, daha elastik, daha  doğrusal güç üreten özellikleri estetik bir görünüm altında kazanmaktadır.

 

Çelik karabina kilitler – Direnç bantlarımızı tamamlamak için hızlı takma-sökmeya yardımcı olan çelik karbinalar kullanıyoruz. Alüminyum karabinalar kombine çalışmalarda belirli bir gerilime kadar dayanabildiklerinden tercihimiz çok daha sağlam ve güvenli olan kilitli çelik karabinalardan yana oldu. Her direnç bandının her iki ucunda kilitli çelik karabinalar bulunmaktadır..

 

 

 

 

Resistance Bands Handles

 

 

Ağır yük elcikleri – Çok sağlam ve dayanıklı naylon gövdeden oluşan elcikler dış kısımları yumuşak neopren kaplama ile gelmektedir.

GYMlastics direnç bandı ile yapacağınız egzersizlerinizde her seviyede ağırlığa dayanıklı ve ergonomiktir.

Tüm elcikler diğer elciklere göre daha geniş tasarlandı. Birden fazla direnç bandı takılabilmek üzere çelik halkanın çapı genişletildi ve aynı anda kombine ağırlık çalışmalarını kolaylaştırdı..

 

 

 

 

Dayanıklı bileklikler – Neopren katman ile yastıklanmış bileklikler uzunluk ve genişlik olarak genel kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Velcro bantlar, bilekliklerin antrenman sırasında güvenle kilitli kalmasını sağlar. Takılıp çıkartılmaları da son derece kolaydır..

Bileklikler hem ayak hem de el bileklerine takılabilmekte, endüstri standartlarının iki katı uzunluk ve çapa sahiptir. Böylece daha güvenli ve rahat kullanım sağlar. Ar-Ge çalışmaları sırasında daha uzun bilekliklerin özellikle üst beden çalışmalarında daha konforlu olduğu, yerinde daha fazla sabit kaldığı, aynı zamanda alt beden çalışmalarında gereken sağlamlığı sağladığı tespit edilip tasarımı geliştirildi. Elciklerde olduğu gibi bilekliklerde de çelik halkalar gerektiğinde birden fazla direnç bandı takılmasına olanak sağlar..

 

 

 

Kapı Ankrajı – Kapı ankrajı yeni tasarımı sayesinde kapının üst alt ve yan kısımlarına dilediğiniz yükseklikte sabitlenebilmektedir.

GYMlastics egzersiz sisteminin en önemli aparatlarından birisi olan bu harika, küçük kapı ankrajı aklınıza bile gelmeyecek kadar fazla antreman yöntemlerine olanak sağlarken kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeyecek yapıdadır. .

 

 

 

 

 

Antreman Kitapçığı – 140 çalışma yöntemi ve kendi geliştirdiğiniz hareketleri not alabileceğiniz antreman kitapçığını hem GYMlastics direnç bandı paketinde hem de web sitesinden PDF formatında bulabilirsiniz.

Tüm egzersizler detaylı ve anlaşılır şekilde fotoğraflarla açıklanmaktadır. Ayrıca hazır antreman paketleri size amaca yönelik hangi antremanları yapabileceğiniz konusunda yardımcı olacaktır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taşıma çantası – Standart GYMlastics direnç bandı egzersiz sistemleri tüm sahiplerine aksesuarları ile çok sağlam ve her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir çanta ile gelecek.

Çok sağlam dikişleri, üst kısmında velcro yapışkan bant ile kapatılan çanta, son derece sağlam malzemeden yapılmıştır..

Tüm GYMlastics direnç bandı egzersiz sisteminizi çantasına koyduğunuz zaman iki ayakkabıdan daha az yer kaplayacaktır!

 

 

 

 

STOKLARIMIZDA ÜRÜN KALMAMIŞTIR

DEĞERLİ SPORSEVER DOSTLARIMIZ.

1. KALİTE KAUÇUK ÜRETİCİLERİNİN BİR SÜREDİR HAM MADDE TEDARİK EDEMEMESİNDEN DOLAYI ALMANYA FABRİKASINDA ÜRETİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

PRENSİPLERİMİZ GEREĞİNCE UCUZ ÇİN MALLARINI SATMADIĞIMIZDAN DOLAYI SATIŞLARIMIZA BİR SONRAKİ TEDARİK SÜRECİNE KADAR ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIR.

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, EN KISA SÜREDE GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 

SAYGILARIMIZLA

Full premium Hi-quality Templates for CMS

Блогът Web EKM Blog очаквайте скоро..